طرح بی نهایت مخابرات استان اصفهان


ابتدا مرورگر خود را باز کرده (گوگل کروم، فایرفکس، اینترنت اکسپلورر، سافاری، اپرا، ...) و در قسمت نوار آدرس، آدرس 192.168.1.1 را وارد کنید. در قسمت Username و Password نام کاربری مودم و کلمه عبور را وارد کنید. این مورد در اکثر مودم ها username: admin و password: admin می باشد. تذکر: اگر 192.168.1.1 را در مرورگر خود وارد کردید و از شما username و password نخواست آدرس های 192.168.0.1 و یا 192.168.1.254 و یا 192.168.0.254 را امتحان کنید.

سپس به قسمت WAN ---> VC Configuration رفته و قسمت سمت راست را مطابق شکل تکمیل کرده و دکمه Add را بفشارید:

به قسمت WAN ---> WAN Setting رفته و از قسمت سمت راست مطابق شکل WAN2 را انتخاب کنید و در پایین صفحه Apply کنید:

در این قسمت تنظیمات را مطابق شکل انجام داده و Apply کنید :

در پنجره PPPoE در جلوی PPP Username و PPP Password نام کاربری و کلمه عبور سرویس VAS خود را که در هنگام ثبت نام دریافت نموده اید وارد کنید و بقیه گزینه ها را مطابق شکل زیر تکمیل کنید و در آخر Apply کنید :

در این مرحله به قسمت Lan ---> Routing Table List بروید و مطابق شکل عددی که با 172 شروع میشود را یادداشت کنید و یا به خاطر بسپارید. توجه داشته باشید که این عدد برای خطوط تلفن مختلف متفاوت است :

سپس به قسمت Static Routing رفته و مطابق شکل تنظیمات را انجام دهید. در قسمت Gateway عددی که از مرحله قبل یادداشت کرده بودید وارد کنید و دکمه Add را بفشارید :

برای صحت تنظیمات خود وارد سایت فایل نیکو شوید و یکی از مطالب را به دلخواه دانلود کنید. زمانی که با صفحه زیر روبه رو شدید دانلود کاربران طرح بی نهایت را کلیک کنید. اگر موفق به دانلود شدید به شما تبریک می گوییم شما یکی از مشترکین طرح بزرگ بی نهایت هستید.