طرح بی نهایت مخابرات استان اصفهان


ابتدا مرورگر خود را باز کرده (گوگل کروم، فایرفکس، اینترنت اکسپلورر، سافاری، اپرا، ...) و در قسمت نوار آدرس، آدرس 192.168.1.1 را وارد کنید. در قسمت Username و Password نام کاربری مودم و کلمه عبور را وارد کنید. این مورد در اکثر مودم ها username: admin و password: admin می باشد. تذکر: اگر 192.168.1.1 را در مرورگر خود وارد کردید و از شما username و password نخواست آدرس های 192.168.0.1 و یا 192.168.1.254 و یا 192.168.0.254 را امتحان کنید.

سپس به قسمت Advanced Setup ---> ATM Interface رفته و از قسمت سمت راست دکمه Add را بفشارید:

در پنجره ATM PVC Configuration برای مقدار VPI=5 و برای مقدار VCI=51 را وارد کنید و بقیه تنظیمات را مطابق شکل انجام داده و سپس دکمه Apply/Save را بفشارید:

در قسمت WAN Service از سمت راست دکمه Add را بفشارید:

در این قسمت مطابق شکل عمل کرده و به مرحله بعد بروید:

در این قسمت در جلوی PPP Username و PPP Password نام کاربری و کلمه عبور سرویس VAS خود را که در هنگام ثبت نام دریافت نموده اید وارد کنید و بقیه گزینه ها را مطابق شکل زیر تکمیل کنید و در آخر با فشردن دکمه Next به مرحله بعد بروید:

در این قسمت مطابق شکل عمل کرده و به مرحله بعد بروید:

در این قسمت نیز مطابق شکل عمل کرده و به مرحله بعد بروید:

در این قسمت دکمه Apply/Save را بفشارید :

سپس به قسمت Routing--->Static Route بروید و دکمه Add را بفشارید:

در پنجره Routing-Static Route add تنظیمات مربوطه را مطابق شکل انجام داده و دکمه Save/Apply را بفشارید:

برای صحت تنظیمات خود وارد سایت فایل نیکو شوید و یکی از مطالب را به دلخواه دانلود کنید. زمانی که با صفحه زیر روبه رو شدید دانلود کاربران طرح بی نهایت را کلیک کنید. اگر موفق به دانلود شدید به شما تبریک می گوییم شما یکی از مشترکین طرح بزرگ بی نهایت هستید.