طرح بی نهایت مخابرات استان اصفهان
ابتدا مرورگر خود را باز کرده (گوگل کروم، فایرفکس، اینترنت اکسپلورر، سافاری، اپرا، ...) و در قسمت نوار آدرس، آدرس 192.168.1.1 را وارد کنید. در قسمت Username و Password نام کاربری مودم و کلمه عبور را وارد کنید. این مورد در اکثر مودم ها username: admin و password: admin می باشد. تذکر: اگر 192.168.1.1 را در مرورگر خود وارد کردید و از شما username و password نخواست آدرس های 192.168.0.1 و یا 192.168.1.254 و یا 192.168.0.254 را امتحان کنید.
سپس به قسمت WAN رفته و از قسمت سمت راست دکمه Add را بفشارید:

در پنجره ATM PVC Configuration برای مقدار VPI=5 و برای مقدار VCI=51 را وارد کنید و سپس دکمه Next را بفشارید:

در این قسمت PPP over Ethernet (PPPoE) را انتخاب کنید و سپس دکمه Next را بفشارید:

در این قسمت در جلوی PPP Username و PPP Password نام کاربری و کلمه عبور سرویس VAS خود را که در هنگام ثبت نام دریافت نموده اید وارد کنید و بقیه گزینه ها را مطابق شکل زیر تکمیل کنید و در آخر با فشردن دکمه Next به مرحله بعد بروید:

پنجره Enable IGMP Multicast, and WAN Service را مطابق شکل انجام دهید و دکمه Next را بفشارید:

در مرحله آخر خلاصه ای از آنچه انجام داده اید مشاهده میکنید. با زدن دکمه Save تنظیمات خود را ذخیره کنید:

در پنجره Wide Area Network (WAN) Setup گزینه Save/Reboot را بفشارید و منتظر بمانید تا مودم شما ریستارت شود:

بعد از ریستارت شدن مودم به قسمت WAN--->Routing--->Default Gateway بروید و پنجره Routing -Default Gateway را مطابق شکل انجام دهید و تنظیمات خود را Save/Apply کنید :

سپس به قسمت WAN--->Routing--->Static Routeبروید. در پنجره Routing-Static Route add تنظیمات مربوطه را مطابق شکل انجام داده و دکمه Save/Apply را بفشارید:

برای صحت تنظیمات خود وارد سایت فایل نیکو شوید و یکی از مطالب را به دلخواه دانلود کنید. زمانی که با صفحه زیر روبه رو شدید دانلود کاربران طرح بی نهایت را کلیک کنید. اگر موفق به دانلود شدید به شما تبریک می گوییم شما یکی از مشترکین طرح بزرگ بی نهایت هستید.