طرح بی نهایت مخابرات استان اصفهان
ابتدا مرورگر خود را باز کرده (گوگل کروم، فایرفکس، اینترنت اکسپلورر، سافاری، اپرا، ...) و در قسمت نوار آدرس، آدرس 192.168.1.1 را وارد کنید. در قسمت Username و Password نام کاربری مودم و کلمه عبور را وارد کنید. این مورد در اکثر مودم ها username: admin و password: admin می باشد. تذکر: اگر 192.168.1.1 را در مرورگر خود وارد کردید و از شما username و password نخواست آدرس های 192.168.0.1 و یا 192.168.1.254 و یا 192.168.0.254 را امتحان کنید.

سپس به قسمت Interface Setup ---> Internet رفته و در صورت غیر فعال بودنPVC1 آن را انتخاب کرده در جلوی PPP Username و PPP Password نام کاربری و کلمه عبور سرویس VAS خود را که در هنگام ثبت نام دریافت نموده اید وارد کنید و تنظیمات را مطابق شکل انجام دهید و در پایان دکمه SAVE را بفشارید: (اگر PVC1 فعال بود PVC دیگری را انتخاب کنید)

به قسمت Advanced Setup---> Routing رفته و دکمه ADD ROUTE را بفشارید :

در این قسمت مطابق شکل تنظیمات را انجام داده و در پایان دکمه SAVE را بفشارید. توجه داشته باشید اگر در قسمت قبل PVC دیگری را انتخاب کرده اید، در قسمت Gateway IP Address ، آن PVC را انتخاب کنید.

برای صحت تنظیمات خود وارد سایت فایل نیکو شوید و یکی از مطالب را به دلخواه دنتلود کنید. زمانی که با صفحه زیر روبه رو شدید دانلود کاربران طرح بی نهایت را کلیک کنید. اگر موفق به دانلود شدید به شما تبریک می گوییم شما یکی از مشترکین طرح بزرگ بی نهایت هستید.