مراحل ثبت نام در طرح بی نهایت

 • گام اول با تلفن ثابتی که بر روی آن اینترنت شرکت مخابرات استان اصفهان فعال می باشد ، با شماره 2000 تماس گرفته و شماره تلفن همراه خود را در قسمت تلفن ثابت ثبت کنید
  راهنمای ثبت شماره تلفن همراه در سامانه 2000 ( به ترتیب ) :
  »» کلید 2 : خدمات پرداختی و اختصاصی مخابرات
  »» کلید 1 : خدمات تلفن ثابت
  »» کلید 2 : ثبت شماره تلفن همراه
 • گام دوم ، با پر کردن فرم زیر وارد سامانه ثبت نام طرح بی نهایت شده و با وارد کردن شماره تلفن و کد ملی ، پس ازانتخاب طرح مورد نظر خود آنرا به صورت آنلاین فعال کنید

  نام و نام خانوادگی
  تلفن شما ( تلفنی که بر روی آن سرویس ADSL فعال است )
  تلفن همراه
  کد ملی ( ثبت شده در سامانه 2020 )
  شهر
  ایمیل ( اختیاری )
  توجه :مشترکین حقوقی ،سازمان ها و نهادها که قصد ثبت شماره همراه در سامانه 2000 را دارند بایستی با همراه داشتن معرفی نامه از سازمان مربوطه و همچنین مدرک شناسایی با مراجعه حضوری به یکی از مراکز پاسخگویی شرکت مخابرات اقدام به ثبت شماره همراه نمایند.
  توجه : توجه فرمایید که شماره کد ملی که از شما در زمان ثبت نام درخواست میشود باید با کد ملی ثبت شده برای سرویس ADSL تطابق داشته باشد
  توجه : در صورتی که پس از ثبت نام ، اطلاعات سرویس برای شما پیامک نشد . میتوانید با مراجعه به صفحه مشخصات سرویس در سامانه پلوتو و با زدن دکمه ی تغییر رمز عبور نام کاربری و رمز عبور را مشاهده و تغییر دهید .
  توجه : در صورتی عدم موفقیت در ثبت نام طرح بی نهایت شماره تلفن خود که با آن اقدام به ثبت نام نموده اید را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید .
  پس از ثبت نام موفق و فعال شدن سرویس ، شناسه و رمز عبور سرویس بی نهایت بر روی تلفن همراه شما پیامک خواهد شد
 • به خانواده ی بی نهایتی ها خوش آمدید ! ، حال با مراجعه به سامانه آموزش طرح بی نهایت میتوانید آموزش نحوه ی تنظیم مودم خود را مشاهده کنید .
  در صورت بروز هر گونه سوال یا ابهام در مورد طرح بی نهایت و یا تنظیمات مودم می توانید به صفحه سوالات متداول مراجعه کرده و یا با همکاران ما در سامانه ی 2020 تماس حاصل فرمایید . در صورتی که مشکل شما همچنان پس از مراحل قبل باقی است ، با ما از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید ..